Obsluha CNC vodního paprsku

Aluminium centrum s.r.o. je inovativní společnost specializující se na přesné a kvalitní obrábění kovových a nekovových materiálů pomocí technologie CNC vodního paprsku.

Na tuto pozici hledáme zkušeného a angažovaného jednotlivce, který se připojí k našemu týmu obsluhy CNC strojů a bude hrát klíčovou roli ve výrobě našich výrobků

Pozice:

  • Obsluha CNC vodního paprsku

Lokalita:

  • Žatec

 Náplň práce:

  • Nastavování a obsluha CNC vodního paprsku pro řezání materiálů podle specifikací výkresů a projektů.
  • Pravidelná údržba a kontrola stroje.
  • Dodržování postupů a standardů práce.
  • Spolupráce s ostatními členy týmu.

Požadavky:

  • Předchozí zkušenost s obsluhou CNC vodního paprsku nebo jiného CNC zařízení (vítaná)
  • Schopnost čtení výkresů a technické dokumentace
  • Znalost materiálů a jejich vlastností
  • Schopnost práce v týmu a flexibilita v pracovním režimu
  • Schopnost řešit problémy a pracovat samostatně

Vzdělání:

  • Středoškolské vzdělání technického směru (strojírenství nebo ekvivalentní)

Benefity:

  • Konkurenceschopná mzda dle dovedností a zkušeností

Přihlášení:

  • Odeslat životopis a motivační dopis na e-mail production@aluminiumcentrum.com se subjektem „Pozice-obsluha CNC vodního paprsku“, uchazeče žádáme o uvedení relevantních pracovních zkušeností a dovedností.